Strona główna
czwartek, 23 listopada 2017 r.
Imieniny: Adela, Felicyt

Koncert Medytacyjny - Navigatorgong

Strona główna » Aktualności » Koncert Medytacyjny - Navigatorgong

data dodania: 2017-04-14 08:48:08

Navigatorgong to Ceremonia Dźwięku, duchowa uczta, szamańska podróż, która zabiera Cię wszędzie tam, gdzie twoja dusza zapragnie lub potrzebuje polecieć. To powrót do źródła, do korzeni, do światła. Połączenie starożytnych instrumentów z całego świata i głosu z nowatorskim podejściem tworzy Kosmiczną Symfonie, wymykające się wszelkim umysłowym próbom  sklasyfikowania. Tego trzeba doświadczyć. Okazja nadarzy się już 22 kwietnia o godz. 18:00 w sali kameralnej CKiS. Zapraszamy! 

Terapeutyczne działanie

Po za wysokimi walorami artystycznymi, muzyka Navigatora ma działanie terapeutyczne. Udział w Ceremonii Dźwięku niweluje głębokie pokłady stresu i blokady energetyczne, co jest pierwszym krokiem do uzdrowienia na każdym poziomie. Wspiera procesy transformacji, podnoszenia wibracji, i poszerzania świadomości. Podczas koncertu poprzez zwolnienie fal mózgowych wszyscy uczestnicy wchodzą w stan głębokiej medytacji, co umożliwia wgląd w siebie. Na poziomie fizycznym wszystkie komórki twojego ciała są „masowane”, doenergetyzowane wibracjami o odpowiednich częstotliwościach co umożliwia zachodzenie procesu samouzdrawiania.
 

Harmonia wibracji miłości i 528Hz

Nasz świat, nasza rzeczywistość to wibrujące częstotliwości, którymi i my jesteśmy. Jesteśmy całością. Jednością. To co dziś fizyka kwantowa udowadnia w sposób naukowy, szamani wiedzieli od zawsze. Słyszeliście o broni akustycznej? Trąbach, co zburzyły mury Jerycha? Antygrawitacji? O harfie Orfeusza albo chorałach gregoriańskich, które to właśnie oryginalnie brzmiały w częstotliwościach zwanych Solfegio i miały działanie „podnoszące”?  Potem zmieniono strój i muzyka straciła swoje boskie właściwości. Stała się narzędziem do oddalania nas od pierwotnej harmonii zgodnej z naturą. Harmonia została zachwiana. Żyjemy w rozstrojonym świecie. Dziś w łatwy naukowy sposób możemy sprawdzić i wykazać, które częstotliwości za co odpowiadają. Oprócz olbrzymiego Gongu Miłości i Pokoju, który został wykuty w tej intencji na specjalne zamówienie, doświad¬czamy rów¬nież dźwię¬ków śpie¬wa¬ją-cych mis tybe¬tań¬skich, bęb¬nów, fle¬tów, did¬ge¬ri¬doo, tam¬pury, cytry a przede wszystkim głosu.

Robert Usewicz – artysta, muzyk, medicine man, człowiek renesansu. Od ósmego roku życia wiedział, że jego drogą będzie droga dźwięku. Eks¬pe¬ry¬men¬to¬wał z róż¬nymi dźwię¬kami i gatun¬kami muzyki oraz badał wpływ dźwięku na orga¬nizm czło¬wieka. Szukał siebie. Z wykształ¬ce¬nia muzyk kla¬syczny, posia¬da¬jący wie¬lo¬let¬nie doświad¬cze¬nie w muzyce elek¬tro-nicz¬nej, pop i rock jako kom¬po¬zy¬tor, pro¬du¬cent i inży¬nier dzwięku. Ma rów¬nież na swoim kon¬cie wiele godzin muzyki do fil¬mów, TV i sztuk teatral¬nych. Jego cie¬pło, ogień i jego wie-dza o dźwięku prze¬ni¬kają każ¬dego kto sta¬nie na jego dro¬dze.
 
 


Serdecznie zapraszamy!
 

czytano: 1365 razy

autor: Um Skierniewice

Strona główna
KALENDARZ IMPREZ

  Listopad 2017 

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Kliknij i zobacz wydarzenia
OSÓB ONLINE: 31

Urząd Miasta Skierniewice
ul. Rynek 1, 96-100 Skierniewice
tel. (046) 834-51-00, fax: (046) 834-51-51
email: umskier@um.skierniewice.pl

ALPANET - Polskie Systemy Internetowe